• Zwycięstwo w półfinale wojewódzkim!

• Uczennice SPSP w Steblowie w dniu 16 kwietnia wystąpiły w półfinale wojewódzkim w roli gospodarza zawodów na krapkowickim orliku.

Można powiedzieć, że dziewczęta były mało gościnne i po wygranych meczach z PSP 3 Grodków oraz PSP Chróścice, a także remisie z SP 10 Nysa zajęły I miejsce, awansując tym samym do finału wojewódzkiego, który odbędzie się już w najbliższą środę 24 kwietnia.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, którzy pojawiali się dziś, by wspierać zespół dziewcząt w drodze po kolejnej sukces.

• Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego klas I-III

• 12 kwietnia troje uczniów z klasy III reprezentowało naszą szkołę w "Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego klas 1-3" w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 w Krapkowicach. Dwoje z Nich uzyskało wyniki, dzięki którym znaleźli się na podium: Zuzanna Knura oraz Filip Mitula, którzy zdobyli ex aequo II miejsce.

Dodatkowo, ze względu na dużą liczbę uczestników, wyróżnieni zostali uczniowie od IV do X miejsca. W gronie tych uczniów znalazła się również nasza uczennica Sophie Nanko.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Sukces w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt

• Uczennice SPSP wygrały wszystkie mecze na etapie powiatowym zawodów w piłce nożnej, które odbyły się 10 kwietnia w Zdzieszowicach.

Dzięki temu awansowały do półfinału wojewódzkiego, którego SPSP Steblów będzie organizatorem.

Półfinał wojewódzki rozegrany zostanie 16 kwietnia o godzinie 10.00 na krapkowickim orliku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych

• 8 kwietnia reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach biegowych w Zdzieszowicach. Przy pięknej, słonecznej pogodzie awans do finałów wojewódzkich uzyskali Anna Jäger, zajmując 3 miejsce oraz Oliver Smiech - 5 lokata.Dziękujemy wszystkim Uczniom za reprezentowanie SPSP w Steblowie, a za Anię i Olivera trzymamy kciuki w finale.

• Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie
      • Steblów, ul. Szkolna 2 47-300 Krapkowice Poland